Studio Tatuażu EFECT - Bielsko-Biała

Posiadamy bogaty wybór gotowych wzorów tatuażu, z których na pewno wybierzecie coś dla siebie. Jeśli jednak gotowe motywy waszego przyszłego tatuażu nie spełnią waszych oczekiwań, nasi artyści stworzą wzór na wasze indywidualne zamówienie. Nie jesteśmy fabryką modyfikacji, nie skupiamy się jedynie na poprawnym wykonaniu tatuażu. Gwarantujemy fachowe doradztwo w zakresie pielęgnacji oraz indywidualne konsultacje dotyczące artystycznego wymiaru dzieła, które będzie zdobić wasze ciało.

W trosce o wasze bezpieczeństwo, bezwzględnie przestrzegamy poniższych zasad:
- Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, powinieneś przybyć do studia z rodzicem lub prawnym opiekunem
- Nie wykonujemy zabiegów osobom będącym pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających

Najlepszym okresem na tatuaż jest pora jesienno zimowa. W naszym studio pracujemy na jednorazowym oraz sterylnym sprzęcie.


Dane teleadresowe - Studio Tatuażu EFECT

Adres: Barlickiego 6, 43-300 Bielsko-Biała
Telefon: 698200149

UWAGA, firma nie wstawiła linka zwrotnego!

Adres e-mail i strony www jest niewidoczny, ponieważ firma nie wstawiła linka zwrotnego do naszego katalogu.

Aby odkryć adres e-mail i www, prosimy umieścić w dowolnym miejscu na Państwa stronie następujący kod:

Strona na której Państwo umieszczacie link, musi być dokładnie ta sama którą określiliście w formularzu wpisu jako stronę Państwa firmy. Po wstawieniu kodu na Państwa stronę, prosimy o zgłoszenie kodu klikając: KOD ZOSTAŁ WSTAWIONY - CHCĘ WALIDOWAĆ LINK!. W wypadku świadomego usunięcia linka zwrotnego (co jest złamaniem umowy), informacje o Państwa stronie są automatycznie usuwane. Zapewnia to automatyczna moderacja co 48 godzin i ręczna, co ok. 2 tygodnie.